Stan odma do parkot na Cair - 93m2 - 68.000 EU ili predlog
68.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 10:35

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

93 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул Крсте Асенов БР: 6-2/1 Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има паркинг места, своја посебна канализација подрум.
Станот може исто така да се користи како деловен простор доколку се сака.
Станот може да се види било кое време. За повеќе информации јавете се на 38970744132

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Ahmet
Потврден огласувач
70744132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам