1 / 12
MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2009g EURO 5 -SILJANOVSKI
10.500 €
Денес 06:45

Битола / Битола

Mercedes Atego 8.16
12 /2009 g Euro 5
Racen menuvac 6 brzini
Novi gumi
Furgon so rampa
Dolzina na furgon 6.80
Nazat na jastuci
Uvezen od Germanija
Odlicna sostojba
Cena + ddv
Tel.070 237 310

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

siljanovski
rastanska bb bitola
Потврден огласувач
070237310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам