1 / 10
Vw Crafter 2.5 Tdi - Klima - Tovarno Kombe - / Sprinter
8.000 €
02.02.2023 17:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VW CRAFTER 2.5 TDI - SO KLIMA
TOVARNO KOMBE
2008 GOD
6 BRZINI
4 DOBRI GUMI
3 SEDISTA
KOMANDA VOLAN
RADIO CD NAVI DVD
ABS AIRBAG ESP
BORDCOMPUTER
ELEKTROVIZORI
ELEKTRICNI STAKLA
SENZORI
3500 Kg - 1450 Nosivost
SE VOZI SO - . B . - kategoria
SOCUVAN STEGNAT
EXTRA SOSTOJBA

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
Потврден огласувач
070632600 071701187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам