1 / 6
Se prodava objekt
60.000 €
13.03.2023 21:36

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul 7juli br.66

Se prodava objekt na dva sprata so povrsina od 150m2 plus dvor 20m2.
Odma do plasticaraska ulica.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ensar
Потврден огласувач
078726251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам