1 / 8
Fiat Grande Punto 1.4 benzin plin
3.300 €
Денес 10:25

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodava mnogu socuvana kola servisirana mal i golem servis 1.4benzin plin atestiran (lovato)
Klima
Abs
Airbag
Elektricni stakla i retrovizori i dr..
077578069

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
075322725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам