1 / 6
RENAULT CLIO 1.5 DCI
1.999 €
Цената е фиксна
10.02.2023 21:59

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI.
Nov akumulator
novi gumi
reg do 12.2023
poveke info na: 071/365-150

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

mile
Потврден огласувач
071338103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам