1 / 3
Plac vo Kavadarci 380 kvadrati
40 €
Цената не е фиксна
14.05.2023 11:26

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

360 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo oblasta Konjski Dupki - Glufcovec
076368990

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

jane melo
Потврден огласувач
75689755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам