1 / 12
Kat od kukja vo Taftalidze
600 €
22.02.2023 20:56

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

106 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Taftalidze

ID. 40950

Se iznajmuva kat od kukja celosno opremen vo Taftalidze vo blizina na Nova Gimnazija so povrsina od 106m2 na 2ri kat so 3 spalni sobi, 2 kupatila, dnevna so trpezarija, kujna, parking mesto.

Cena: 600 EUR

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Dom Lux Nedviznosti
Бул.Партизански одреди 15
Потврден огласувач
070-282-525: 070-378-32 : 3-224-486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам