1 / 10
Mercedes E280 AvantGarde
5.600 €
07.03.2023 18:32

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Автомобилот е донесен од Германија со возење.
>Први газди во Македонија.
>Редовна регистрација и редовен сервис.
>Редовно менување на улње.
>Целосна опрема од AvantGarde.
>Нови гуми со гаранција од 4 години.
>Зелен картон.
Контакт: 072-252-335 по телефон или контакт на Вибер
+38971689085

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
072252335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам