1 / 12
OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL
По Договор
16.03.2023 09:55

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPREMA

KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
CENTRALNA BRAVA
SERVO VOLAN
ORIGINAL RADIO CD OPEL
TEMPOMAT
ABS
ESP
10X AIR BAG
I DR OPREMA

SERVISIRANA SMENETO LANEC ULJE I FILTER

TOP SOSTOJBA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

POGODNA ZA VOZAC POCETNIK

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI NA KREDIT PREKU STOPANSKA BANKA (samo za onie koinprimaat plata preku stopanska banka)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
078474620 075899910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам