1 / 2
Samsung Fold 3 kako nov - mobicom
47.000 МКД
27.03.2023 08:42

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Fold 3

Боја:

Green

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung Fold 3 zelena boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

7990 МКД

Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

73990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам