1 / 4
Se prodava Bmw e46 328i 193ks
3.300 €
10.03.2023 10:39

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

328

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

142 kw / 193 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atestiran plinski ured, novi 4 zimski gumi
Oprema
-Kozhni sedishta so greaci i memorii
-El.shiber
-El.reteovizori
-El na siteprozori
- Klimatronic
- Centralna so alarm i dalecinsko
- Parking senzori
- Abs i Dsc sistem protiv prolizguvanje
- Senzor za dozd
- Maglarki
- Airbag
- El. zavesa
- trokrak volan so komandi
- Tempomat

💲Cena za zamena 3500 e
☎️078458128

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delovi
Потврден огласувач
078458128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам