1 / 8
Се продава единечен кревет и клупа од JYSK
15.000 МКД
Со вклучен ДДВ
13.01.2023 19:08

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава кревет единечен 90х200 метална конструкција со латофлекс Dormeo и душек Dormeo Air Select со октаспринг технологија.

Цената на цел кревет комплет е 15000 денари, а може и посебно да се купат:
- рамка за кревет: 2000 денари
- латофлекс: 2500 денари
- душек: 12500 денари

Се продава клупа EGEDAL од JYSK со димензии 110х48х42 цм по цена од 3500 денари.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Slobodan Kalajdziski
Потврден огласувач
070346489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам