1 / 4
ТВ Самсунг
По Договор
29.04.2023 14:36

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Производ:

LCD

Големина:

81 cm (32 inch)

Се продава ТВ Самсунг во исправна состојба.Цена по договор.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
071320591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам