1 / 5
A4 20tdi mozna I zamena
4.450 МКД
Цената не е фиксна
24.01.2023 21:40

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi 20tdi top kola registrirana servisirana se ok

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bmw
Потврден огласувач
70589846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам