1 / 2
Plac do glaven pat Gv vrapciste
100 €
24.01.2023 21:40

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac do glaven pat Gv vrapciste legalizirana do placot ima struja I voda idealno za gradba ili za biznis

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
70589846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам