1 / 3
Vnatreshno ureduvanje
355.555 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 22:23

Куманово / Куманово

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

Firma so 10 godishno iskustvo
Barame rabota vo strastvo
Rabotime vnatreshno uteduvanje gips fasadi moleraj ..rabotime i tvrdi gradbi barame rabota za 4 luge ozbilni shto ja znaat rabotata ..i imaat sertfikati za rabota
Info na viber 078960894

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава / Можна е замена од:

Majstori
Потврден огласувач
078960894
Испрати Е-маил до огласувачот

Fasadi......

199999 €

Izgradba i dogradba na kukji

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам