1 / 10
Se iznajmuva dvosoben stan vo centarot do Hotel Apolonia
По Договор
14.01.2023 05:27

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul. Makedonija br.14 Stan 1 Vlez 2

Renoviran namesten dvosoben stan na visoko prizemje. Neodamna instalirana inverter klima za ladenje i greenje. Opcija za greenje i na drva.

Cena po dogovor

Kontakt: Ilija - 076 902 840

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Elena
Потврден огласувач
076902840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам