1 / 10
Фреза 1200w PARKSIDE
4.000 МКД
18.02.2023 12:00

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Фрезата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 1200 вати, длабочина на режење 55 мм. со куќиште за алати од 6 и 8 мм.
Со потенциометар за регулација на брзина и варијабилно подесување на длабина. Наменета за режење во дрво, пластика, лесни метали и лесни градежни материјали.
Во кутија со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам