1 / 1
Stari motori BMW, DKW, NSU, Zundapp, PUCH, CZ, Vespa,
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2023 12:20

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

R 25

Километри:

5000

Kupuvam stari motori po najdobra cena na otkup.
075570605

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам