1 / 11
Stan od 64m2 - ZDRAVESKI
900 €
13.02.2023 15:14

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ристо Крле

Se prodava stan od 64m2 na Ul. Risto Krle.
So sleden raspored:
- Dnevna so kujna i trpezarija
- Spalna soba
- Kupatilo
- Terasa
Cena: 900 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0177

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan vo gradba od 62 m2 na Ul. Asnom - ZDRAVESKI

1200 €

Stan od 28,7 m2 vo zavrsna faza na gradba - ZDRAVESKI

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам