1 / 1
ОТКУП НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
По Договор
22.03.2023 14:11

Карпош / Скопје

Вршиме ОТКУП на мобилни телефони!! Половни и нови!
Имаме продажни салони во Т.Ц. Бисер кој се наоѓа веднаш до Anhoch, имаме во Т.Ц. Лептокарија позади Revija кафичот и имаме и во населба Драчево карши теретаната Боклес.
Работното време во продажните салони во Т.Ц. Бисер и во Т.Ц. Лептокарија е од понеделник до петок од 09:00 до 20:00 часот, а сабота е од 10:00 до 17:00 часот. Работното време во нас. Драчево е од понеделник до петок од 10:30 до 18:30 часот, во сабота работиме од 10:00 до 17:00 часот. Во нас.Ченто работиме од 10:00 до 16:00 часот.
Телефони за контакт:
Т.Ц. Бисер: 078-288-628
T.Ц. Лептокарија: 077-566-003
Нас. Драчево : 075-384-672
Нас. Ченто: 077-566-004

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

***Mobilara Eldako***
TC LEPTOKARIJA,TC BISER, CENTO
Потврден огласувач
078288628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам