1 / 1
SINGLE SPEED
150 €
10.000 €
11.03.2023 16:54

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam kompletno servisiran i sreden single speed

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077877888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам