1 / 5
Peugeot Boxer
3.000 €
27.03.2023 17:11

Аеродром / Скопје

Pezo Boxer 2006 godina defek motor puknat blok inf na tel 070343565

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
078271114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам