1 / 12
Reno Clio
1.300 €
08.03.2023 10:22

Тетово / Тетово

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Registriran do 15-05-2023
Elektricni predni stakla
Odlicno Sony radio so odlicni Sony zvucnici.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
077428735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам