1 / 10
Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina Fabrika
3.199 €
23.03.2023 19:36

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

58 kw / 79 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina

✅Registrirana Cela Godina do 12. 2023
✅Novi Gumi Zimski
✅Centralno
✅Klima
✅Elektrika na prozori
✅Aluminski Bandasi
✅Nov Akomulator
✅Full servis (ulje,site filtri, plocki, antifriz, kaisi, zategaci i voda pumpa

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva mana,ekonomicna i odlicna za vozac pocetnik,Kupena od MK realni km so proverka !
071 231 913

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni 071231913
071231913
Потврден огласувач
071231913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам