1 / 1
Продавање јачмен 17t (Цена по договор)
17 МКД
Цената не е фиксна
21.03.2023 09:09

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Јачмен од Реколта 2022 (рефус)

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

ТИХОМИР
Потврден огласувач
075221970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам