1 / 10
Audi A3 1.8T quattro 2009
6.800 €
26.03.2023 16:15

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2009 g
Reg do 11.2023
Koza,greaci
1.8 benzin Quattro
211000 km
Servis komplet
Nov zamaec original Audi
Perfektna kola
Novi zimski gumi

Cena 6800 eur

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PTstudio
Потврден огласувач
078409122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам