1 / 6
Honda CRF 450 2011god
2.800 €
19.03.2023 16:04

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2011

Модел:

CRF450

Honda CFR 450 2011 godina
Injection, nov klip vertex, novo lance prox.
2800€
KONTAKT: 078370611 ALEK

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078348686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам