1 / 3
Куќа
50.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 14:18

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

9 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

1900

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Врпоље

Се продава

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
076405017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам