1 / 12
VW SHARAN 2.0 7SEDISTA
14.500 €
Денес 10:32

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDINA 7 SEDISTA 150 000KM
NAPRAVEN GOLEM MAL SERVIS REGISTRIRANA CELA GODUNA SO ZELEN KARTON 4ZIMSKI NOVI GUMI
KOLATA E SO NAJ FULL OPREMA BEZ NIKAKVI ZABELESKI
CENA 14 500NE ZVONETE ZA PONISKO!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
072209373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам