1 / 7
Se prodavaat cizmi Salewa
5.000 МКД
29.05.2023 12:56

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

41

Боја:

Црна

Se prodavaat odlicni povekje sezonski cizmi Salewa odlicno socuvani i ne se mnogu koristeni.
Kompaktibilni za polu avtomatski derezi.
Bez nikakva zabeleska i ostetuvanje. Imaat vibram gjon i Goretex vodootporna membrana.
Broj 41

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

.
Потврден огласувач
070 367 493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам