Baram stara kuka ili mesto vo bitola
10.000 €
Цената е фиксна
14.01.2023 23:26

Битола / Битола

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

9000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bitola

Baram stara kuka ili parcela za gradenje kuka
Povershina od 300m2 do 500m2 da bidi parcelata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Viktor
Потврден огласувач
070340130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам