1 / 2
AUDI A3 1.9TDI NA DELOVI
1.224 €
20.02.2023 20:54

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba
1.9tdi 81kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071501999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам