1 / 6
Timbeland nova jakna so dve lica
50 €
Цената е фиксна
25.04.2023 16:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

XXL

Боја:

Светло сина

Nova jakna,vodootporna so dve lica
Original.Unisex
077 606 650
Cena fiksna

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам