1 / 1
Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати
50 €
Цената е фиксна
11.03.2023 11:45

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1718 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотелот Мардаја број ИМЛ 1791 парцела 1488/6 делив на парцели

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
077687194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам