1 / 6
Colmar Amerikanska jakna-Original
100 €
Цената е фиксна
02.03.2023 07:56

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Светло зелена

Nova jakna,preubava so mnogu dzepovi.Podebela,topla..
Zakopcuvanjeto e od desno na levo-zensko.no kupena e za maska osoba
Sitina62 cm,dolzina78 cm
Cena fiksna.Kupena mnogu poskapo
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам