1 / 4
Bebesko krevetce Cam kako novo so 2 duseka
6.000 МКД
Цената е фиксна
31.03.2023 23:45

Кисела Вода / Скопје

Krevetceto e koristeno 6 meseci ima 2 duseka so nego eden ortopedski eden aloevera.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
071550500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам