1 / 2
Душек ДОРМЕО
По Договор
15.01.2023 13:43

Карпош / Скопје

Се продава душек ДОРМЕО (190 х 170 х 15 см) во одлична состојба.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Petar Petrenko
Потврден огласувач
38975393949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам