1 / 11
CITROEN C3 OPREMA ODLICNA SOSTOJBA
11 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 11:43

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen c3 1.4 2008god.
Kolata e vo odlicna sosotojba
Realna kilometraza.
Super gumi
Klima funkcionalna
Mala potrosuvacka.
Super gradsko kolice .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071206951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам