1 / 11
Skoda octavia 4x4
4.999 €
07.02.2023 16:11

Гостивар / Гостивар

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Skoda octavia
1.9 tdi
4x4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF

0 €

Peugeot 407

4990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам