1 / 7
Se prodava Golf Vl
79 €
09.03.2023 15:12

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf Vl HIGHLINE - 2.0 Tdi 110 hp 2009 god.Smeneto rebrasti kaish, kompleten golem servis so vodna pumpa ,plocki, so komandi na volan, tempomat,klimatronik AUX/SD/CARD/CD , 2 Kluca Dobri letni Gumi Michelin Alu Fellni Fabrichki 16ka , zatemneti stakla fabrichki.Pominato 183.000Km proverka kade sakate
Bez ZAMENI !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070210329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам