1 / 8
Mercedes E320 4 MATIC
6.300 €
25.03.2023 12:01

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes E320 4 MATIC reg cel god so plin atest foli atest 4 novi gumi mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xixi
Потврден огласувач
078810000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам