1 / 2
Трпезариски маси и столици
1 МКД
20.05.2023 18:23

Битола / Битола

Се продава 1 трпезариска маса и 4 столици
Правоаголна: 110*70*74 со 4 столици за 2000

Инфо: 077 54 55 31

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
077545531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам