1 / 9
Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi
1.500 €
25.03.2023 12:01

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xixi
Потврден огласувач
078810000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам