1 / 10
City bike Calvin Градски велосипед
11.111 МКД
20.05.2023 15:17

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Во одлична состојба
Погоден за луѓе над 180см

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
070581030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам