1 / 2
Se prodava laptop Fujitsu Siemens
110 €
15.01.2023 18:39

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava poloven, soocuvan Laptop, Fujitsu Siemens AMILO -LI3710.
-Ekran 15.6
-WIFI
-HDD 160GB
-VGA Intel
-CPU GENUINE 575 2 Gz
-WIN 8.1 pro

Cena: 110 eur.
kontakt: 070291721 Natasha

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
070373599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам