1 / 11
Digitalen Radio Budilnik Saat CasovnikSIEMENS Retro Vintage
1.500 МКД
Цената е фиксна
10.02.2023 08:40

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

Siemens Digitalen Radio Budilnik, retro saat,ispraven , ne e glomazen , kompakten izgled, radio stanici faka super, soliden zadovoluvacki zvuk , prav retro primerok.
Video test-dokaz za ispravnost na vase baranje.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

*** RETRO SHOP ***
ul.51
Потврден огласувач
071553355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам