1 / 1
Kupuvam Honda CB1000R Neo Retro 2019 nagore
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 14:10

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

CB1000R Neo Retro

Километри:

5000

Ponudete motor Honda CB1000R Neo Retro, od 2017 godina pa nagore. Po moznost na MK tablici.

Moze i Kawasaki Z900RS, Triumph Speed Twin, Yamaha MT10, Suzuki GSX1000S.

Za zamena nudam NC750S 2017 i KX250F 2018.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се бара / Можна е замена од:

Џими
Потврден огласувач
070304695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам