1 / 4
Detska Jakna za skijanje Nevica
1.200 МКД
22.02.2023 23:18

Битола / Битола

Se prodava detska jakna za skijanje Nevica vo dobra sostojba,kvalitetna marka,
5.000mm voden i vozdusen stolb,golemina 122-128 cm

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071356075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам